fbpx

BR PROGRES SP. Z O.O. – dlaczego warto prowadzić biznes z nami

Współpracować z księgowym czy męczyć się bez niego… Oto jest pytanie?
22 października 2019
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – charakterystyka, wady i zalety
28 listopada 2019
Show all

Tak jak pisaliśmy w ostatni artykule dziś opowiemy Wam dlaczego poza podjęcie współpracy z księgowym warto wybrać tą jedną konkretną firmę – czyli BR PROGRES SP. Z O.O.

 

Jest wiele argumentów przemawiających za tym aby współpracę podjąć właśnie z nami. Poniżej tylko kilka, według nas najważniejszych:

  • Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu księgowości czego potwierdzeniem jest praca w sektorze świadczenia usług księgowych od wielu lat;
  • Pomimo uwolnienia zawodu księgowego i braku konieczności posiadania certyfikatu wydawanego przez Ministra Finansów my takie certyfikaty posiadamy. Jest to ważna kwestia gdyż wiele biur księgowych, które powstały w ciągu kilku ostatnich lat takich certyfikatów już nie posiada;
  • Mamy bardzo dobry zespół ludzi, którzy z nami współpracują i cechują się szeroką wiedzą i doświadczeniem;
  • Działamy w XXI wieku więc idąc z duchem czasu zapewniamy nowoczesne narzędzie dzięki któremu nie ma potrzeby dostarczania do naszego biura żadnych faktur, rachunków i innych dokumentów księgowych w formie papierowej;
  • Nowoczesna aplikacja, z której korzystamy, zapewnia Państwu dostęp do swoich danych 24/7;
  • Naszą pracę cechuje duża elastyczność co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Tym samym zapewniamy do nas bezpośredni kontakt mailowy, telefoniczny, smsowy. Również nasze spotkania biznesowe mogą odbywać się w dogodnych dla Państwa miejscach bez konieczności przyjeżdżania do naszego biura.

Jeżeli powyższe argumenty do Państwa nie przemówiły to dodatkowo chcemy poinformować, że:

  • Prowadzimy obsługę księgową firm z różnych branż (usługowe, finansowe, handlowe, produkcyjne);
  • Jesteśmy w stanie zapewnić bezbolesne przejście do nas z dotychczasowego biura (możemy przeprowadzić audyt dokumentacji, sprawdzić poprawność rozliczeń i kompletność danych);
  • Dla osób rozpoczynających działalność jesteśmy w stanie poprowadzić je przez proces rejestracji, obsłużyć kwestie dotacji z UP, i wiele innych aspektów;
  • Współpracujemy w profesjonalną kancelarią prawną, która zapewnia zabezpieczenie prawne w zakresie prowadzenia działalności.

Wydaje nam się, że po zapoznaniu z powyższymi argumentami nikt z Państwa nie ma już wątpliwości, że na prawdę warto podjąć współpracę z naszym biurem rachunkowym.

Gdyby jednak pojawiły się wątpliwości co do współpracy z naszym biurem zapraszamy do kontaktu celem umówienia spotkania. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Pamiętajcie!!! Nie ważne czy zamierzacie otworzyć swój własny biznes czy już go prowadzicie dłużej lub krócej. Spotkanie z profesjonalistami na pewno nie będzie stratą czasu.

 

Pozwól, że zajmiemy się Twoją księgowością.
Sprawdź, jak możemy pomóc.

Umów się na konsultację!
Usługi

Zapraszamy również do śledzenia naszego bloga, w którym poruszamy wiele tematów interesujących na każdego przedsiębiorcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *