fbpx

Księgowość spółek – Wrocław

W BR Progres zajmujemy się prowadzeniem księgowości spółek we Wrocławiu. Świadczymy także usługi online, dzięki czemu współpracę z nami mogą podjąć również podmioty zarejestrowane w innych częściach Polski.Oferujemy całkowity outsourcing obsługi księgowej spółek, a także pomagamy w rejestracji nowych działalności gospodarczych. Współpracując z nami, mogą Państwo liczyć na pełne bezpieczeństwo całego procesu, stały dostęp do informacji, raportów oraz ewidencji i wielokierunkowe wsparcie w prowadzonych działaniach

Odezwij się do nas:


  Usługi księgowe dla spółek we Wrocławiu – BR Progres

  Nasza oferta obejmuje prowadzenie księgowości spółek we Wrocławiu zgodnie z wymogami Ustawy o rachunkowości, a wszystkie etapy związane z obsługą ksiąg rachunkowych, ewidencji, raportów i sprawozdań wykonujemy na podstawie aktualnych przepisów podatkowych. Usługi, które świadczymy w ramach księgowości spółek we Wrocławiu i w całej Polsce to:

  Z outsourcingu prowadzenia księgowości we Wrocławiu mogą skorzystać również przedstawiciele prywatnych firm, lekarze, prawnicy – zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty.

  Prowadzenie księgowości spółek we Wrocławiu

  Doświadczeni specjaliści z BR Progres zajmują się obsługą i księgowością spółek we Wrocławiu na najwyższym poziomie. Do każdego klienta oraz rodzaju działalności podchodzimy indywidualnie i skrupulatnie nadzorujemy operacje finansowe, które są wykonywane w firmie. Realnie oceniamy sytuację i doradzamy najlepsze dostępne rozwiązania. W naszym biurze rachunkowym we Wrocławiu, a także w ramach współpracy online:

  • wdrażamy politykę rachunkowości i opracowujemy plan kont dla ksiąg rachunkowych,
  • korzystamy z nowoczesnych narzędzi do wystawiania faktur – oferujemy możliwość cyklicznego wystawiania faktur w imieniu naszych klientów,
  • weryfikujemy faktury ze sprzedaży otrzymane od klientów,
  • regularnie sporządzamy e-sprawozdania i raporty finansowe,
  • informujemy na bieżąco o przychodach, kosztach i wysokości zobowiązań podatkowych spółki.

  Pełna księgowość spółki a księgowość uproszczona

  Nie wszyscy przedsiębiorcy mogą prowadzić księgowość uproszczoną, która wiąże się z mniejszym obowiązkiem ewidencjonowania przychodów i rozchodów spółki. Według art. 2 Ustawy o rachunkowości prowadzenie pełnej księgowości spółek jest obowiązkiem:

  • spółki komandytowej,
  • spółki komandytowo-akcyjnej,
  • spółki akcyjnej,
  • spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

  Z uproszczonej ewidencji muszą zrezygnować przedsiębiorcy, którzy w ciągu roku przekroczyli limit przychodów w kwocie 2 milionów euro (w przeliczeniu na złotówki). Do prowadzenia pełnej księgowości spółek zobligowane są również osoby, które dotychczas prowadziły jednoosobową działalność gospodarczą, jednak postanowiły przekształcić swoją formę działalności w spółkę (jedną z wyżej wspomnianych).

  W BR Progres w Państwa imieniu zajmiemy się ewidencjonowaniem ksiąg rachunkowych. Uzupełniamy m.in.: dziennik, księgę główną, księgę pomocniczą, zestawienie obrotów oraz saldo z księgi głównej (w tym saldo z kont pomocniczych) czy wykaz pasywów i aktywów, tzw. inwentarz. Z naszą pomocą wszystkie rozliczenia podatkowe zostaną wykonane prawidłowo, a przedsiębiorcy zyskają pełny wgląd w dane na temat kondycji i finansów firmy.

  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług prowadzenia księgowości spółek?

  Outsourcing księgowości spółek we Wrocławiu to wygodne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy nie chcą tracić czasu na żmudne ewidencjonowanie wszystkich operacji finansowych firmy. Dzięki zleceniu obsługi księgowości biuru rachunkowemu nasi klienci zyskują szerokie wsparcie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych i stały dostęp do danych z raportów i sprawozdań.

  W BR Progres zapewniamy zdalny, elektroniczny obieg dokumentów i udostępniamy różne formy kontaktu z naszymi specjalistami. Możemy dojechać do klienta lub zorganizować spotkanie online. Dzięki nowoczesnym systemom prowadzimy księgowość spółek we Wrocławiu, a także firm z pozostałych części Polski. Na podstawie udzielonego nam pełnomocnictwa reprezentujemy firmę w kontakcie z urzędami, a także zajmujemy się załatwianiem różnego rodzaju formalności w imieniu klienta.

  Możesz nam zaufać - Wiemy, że każda spółka jest inna i nie możemy zaoferować jednego rozwiązania dla wszystkich. Od momentu rozpoczęcia naszej działalności jesteśmy zaangażowani w dostarczanie naszym klientom usług na najwyższym poziomie. Naszą pracę zaczynamy od poznania specyficznych potrzeb każdego przedsiębiorcy i znalezienia najlepszego rozwiązania, dopasowanego do jego wymagań.

  Dodatkowe usługi księgowe dla spółek we Wrocławiu

  Nasze biuro rachunkowe to także dobry wybór na start. Pomagamy w rejestracji działalności, zajmujemy się doradztwem i wspieramy małe biznesy w rozwoju. Zapewniamy również obsługę kadrowo-płacową – nasi specjaliści przygotują dla Państwa potrzebne zestawy umów, listy płac, akta osobowe pracowników, oraz jeśli zajdzie taka potrzeba – rozliczenia z ZUS.

  Bezpieczna księgowość spółek we Wrocławiu z BR Progres

  Działamy w interesie naszych klientów i zawsze stawiamy na pierwszym miejscu zaufanie. Zlecając nam prowadzenie księgowości spółki we Wrocławiu, mogą liczyć Państwo na pełen profesjonalizm, poufność i bezpieczeństwo powierzonych nam informacji.

  Korzystamy z nowoczesnych programów i rozwiązań, wyposażonych w systemy ochrony danych, dlatego możemy zapewnić o rzetelnym posługiwaniu się informacjami jedynie na potrzeby wykonywanych obowiązków. Nasze biuro rachunkowe jest objęte ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

   

  Marcin Rojewski

  Właściciel biura

  609 575 553


  Księgowość to jego pasja, którą cały czas pielęgnuje. Buchalterem jest od 14 lat. Posiada szeroki zakres wiedzy z dziedziny podatków i finansów, specjalizuje się w księgowości spółek handlowych. Zawsze gotowy do pomocy wszystkim klientom.

  Wiesław Dzikowski

  Właściciel biura

  792 898 021


  W księgowości pracuje od 2003 roku. Od 2007 związany z dużymi przedsiębiorstwami produkcyjnymi. Posiada bogate doświadczenie oraz wiedzę w zakresie prawa bilansowego i podatkowego. W pracy spokojny i opanowany. Cechuje go rzetelności co potwierdza posiadany certyfikat audytora wewnętrznego w zakresie ISO 9001.

  Joanna Rojewska

  Samodzielna księgowa


  Specjalizuje się w prowadzeniu podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego. Pozytywnie nastawiona do pracy, rzetelna i gotowa do podejmowania nowych wyzwań. W kontaktach z klientem wykazuje się zrozumieniem i cierpliwością

  Beata Lichańska

  Kierownik Biura/Samodzielna Księgowa


  W zawodzie pracuje od 2005 roku, dotychczas w pełnej księgowości w firmie z branży produkcyjnej. Przez 10 lat pełniła funkcję Głównej Księgowej. Posiada certyfikat księgowy Ministra Finansów. Nieobce są jej także zagadnienia z zakresu kadr i płac.

  Ewelina Binkowska

  Samodzielna księgowa


  Z księgowością związana jest od 2012roku. Zajmuje się prowadzeniem księgowości uproszczonej a także pełną księgowością. W związku z dynamicznymi zmianami przepisów dba o bieżącą aktualizację swojej wiedzy. Dąży do samorealizacji i ciągłego rozwoju, zawsze podejmując się nowych wyzwań z zaangażowaniem. Pomocna i pozytywnie nastawiona do ludzi.

  Opinie o nas:

  • Sylwester Bartczak - Członek Zarządu
   Usługi wykonywane są rzetelnie i terminowo. Pracownicy Biura odznaczają się życzliwym podejściem do klienta oraz gotowością do rozwiązywania zgłaszanych problemów co znacznie ułatwia prowadzoną współpracę"
   Sylwester Bartczak - Członek Zarządu
   Archiwum Serwis Sp. z o.o.
  • Magdalena Dudzic
   Z ogromną przyjemnością i z pełną odpowiedzialnością polecam Biuro Rachunkowe Progres jako godnego zaufania partnera w biznesie, który wykonuje powierzone obowiązki z najwyższą starannością. Jestem pełna uznania dla merytorycznej wiedzy, rzetelności, sumienności i terminowości, które to cechy w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta, życzliwością pracowników i zaangażowaniem we współpracę sprawiają, że poziom usług oferowanych przez Biuro jest na najwyższym poziomie. Współpracując z BR Progres mam poczucie komfortu i bezpieczeństwa, wiedząc, że księgowość mojej firmy prowadzona jest należycie i zgodnie z obowiązującymi przepisami, a ja zawsze mogę liczyć na fachową poradę oraz konsultację.
   Magdalena Dudzic
   Mile Maison
  • Jakub Maciejewski
   Współpraca z Biurem BR Progres przebiega wzorowo. Cenimy sobie przede wszystkim terminowość i rzetelność wykonywanych usług. Bardzo mocno rekomendujemy firmę dla każdego, kto ceni sobie profesjonalizm i doskonałą obsługę klienta.
   Jakub Maciejewski
   BrainForge IT Software & Development sp. z o. o.
  • Artur Andrzejewski - właściciel
   Biuro Rachunkowe Progres Marcin Rojewski cechuje się pełnym profesjonalizmem, indywidualnym podejściem do klienta, rzetelnością oraz dużym zaangażowaniem. Dobra organizacja pracy w prowadzeniu księgowości i sumienność sprawia, że zdecydowania mogę zarekomendować to biuro, jako rzetelnego i godnego zaufania partnera w biznesie.
   Artur Andrzejewski - właściciel
   Armandi S.C.
  • Anna Drewniak - Wiceprezes Zarządu
   Biuro wywiązało się z powierzonych zagadnień rzetelnie i terminowo. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem wiedzy merytorycznej, ale także biegłości w innych obszarach, które pozwoliły nam na wprowadzenie optymalnych rozwiązań. Firma w bardzo elastyczny sposób dostosowała się do naszych potrzeb i oczekiwań wynikających ze specyfiki naszej działalności. Biuro jest zawsze gotowe służyć radą i pomocą mając na względzie dobro naszej firmy.
   Anna Drewniak - Wiceprezes Zarządu
   Goldenmark S.A.

  Nasze ostatnie artykuły:

  21 maja 2024
  zwolnienie vat dla zawodów medycznych

  Lekarze a VAT – zwolnienie VAT dla zawodów medycznych

  Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą w Polsce podlegają obowiązkowi podatkowemu w zakresie VAT. Przepisy przewidują jednak możliwość zwolnienia z tego podatku dla niektórych rodzajów działalności. Takim prawem […]
  18 maja 2024
  kary za przestępstwa i wykroczenia skarbowe

  Przestępstwa i wykroczenia skarbowe – kary w 2024 roku

  Zarówno wykroczenia, jak i przestępstwa skarbowe są zagrożone karami finansowymi. Ich wysokość zależy – między innymi – od aktualnego minimalnego wynagrodzenia o pracę. Ponieważ w 2024 […]
  30 kwietnia 2024
  ryczałt dla lekarza

  Ryczałt dla lekarza. Analizujemy tę formę opodatkowania

  Jedną z pierwszych decyzji lekarza, który ma zamiar założyć indywidualną praktykę, jest wybór formy opodatkowania. Do rozważenia ma, jak inni przedsiębiorcy, trzy opcje: zasady ogólne, podatek […]