fbpx

Oferty pracy

Praca w Biurze Rachunkowym Wrocław — aktualne oferty

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy oraz realizacją nowych wyzwań
jakie stoją przed nami, oraz naszymi klientami poszukujemy do naszego zespołu
osoby chętne do pracy w Biurze Rachunkowym we Wrocławiu.

Zapraszamy do kontaktu kandydatów na stanowisko:

Księgowy / Księgowa/ Specjalista ds. Księgowości

Co będzie wchodziło w zakres obowiązków:
  • kompleksowa obsługa księgowo-podatkowa Klientów biura,
  • prowadzenie Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów,
  • prowadzenie Ksiąg Rachunkowych,
  • bieżąca analiza, weryfikacja i uzgadnianie kont oraz zapisów księgowych,
  • sporządzanie deklaracji VAT, PIT oraz CIT.

  • Czego oczekujemy:
  • znajomości przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości,
  • doświadczenia w pracy w dziale księgowości lub w biurze rachunkowym,
  • skrupulatność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętności pracy pod presją czasu i terminowości,
  • inicjatywy, kreatywności i samodzielności w działaniu,
  • mile widziana znajomość programów Comarch Optima

  • Co oferujemy:
  • pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego,
  • elastyczne godziny pracy,
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności.

  • Specjalista ds. kadr i płac

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • naliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywaniem list płac,
  • przygotowywanie miesięcznych deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS,
  • samodzielna obsługa małych i średnich firm.

  • co najmniej rocznego doświadczenia zawodowego w naliczaniu wynagrodzeń,
  • znajomości zasad kalkulacji wynagrodzeń,
  • znajomości przepisów z zakresu PDOF, ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • skrupulatności, dokładności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Osoby zainteresowane pracą w Biurze Rachunkowym we Wrocławiu prosimy o skorzystanie z formularza.
    Jeżeli nie spełniasz powyższych wymagań - napisz do nas - wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BR Progres. Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest BR Progres sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Mińskiej 38 p.111, 54-610 Wrocław. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.