fbpx

Księgowość dla firm – Wrocław

Świadczymy usługi prowadzenia księgowości dla firm. Zasięgiem działania obejmujemy klientów z Wrocławia i innych polskich miast dzięki wygodnej obsłudze dokumentów online. Naszą misją jest pomoc przedsiębiorcom w sprawnym rozliczaniu finansów firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i wymogami urzędu skarbowego oraz ZUS. Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz, dlaczego warto powierzyć nam zarządzanie prawno-finansowymi formalnościami w Twojej firmie.

Odezwij się do nas:


  Księgowość dla firm we Wrocławiu – nasi klienci

  Dzięki outsourcingowi księgowości W BR Progres właściciele firm zyskują czas i otrzymują wielokierunkowe wsparcie w ewidencjonowaniu dochodów, wydatków oraz załatwianiu pozostałych formalności związanych z prowadzeniem własnego biznesu.

  Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w obsłudze księgowości i rachunkowości firm z branży medycznej, prawniczej, handlowej oraz wielu innych sektorów działalności. Świadczeniem usług obejmujemy:

  Znajomość specyfiki branży pozwala nam zaproponować i wdrożyć rozwiązania najlepsze dla rodzaju Twojej profesji i dokładnie zaplanować księgowość dla Twojej firmy — we Wrocławiu i w innych miastach w Polsce. Oferujemy wsparcie przy zakładaniu działalności – w każdym okresie roku możemy także przejąć prowadzenie dokumentacji od firmy, która dotychczas zajmowała się księgowością i zwiększyć Twoją satysfakcję z otrzymywanych usług.

  Na czym polega księgowość w firmie?

  Prowadzenie księgowości w firmie jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. Głównym celem ewidencji jest sprawdzenie stanu finansowego firmy w różnych okresach poprzez zbieranie danych w postaci ksiąg, raportów, sprawozdań oraz innych form dokumentacji. Dzięki dokładnej weryfikacji przedsiębiorcy zyskują wiele przydatnych informacji o sytuacji majątkowej, co pozwala wdrożyć działania optymalizujące budżet.

  Prowadzenie księgowości dla firm we Wrocławiu – usługi BR Progres

  Księgowość dla firm we Wrocławiu i w innych miastach to usługi bazujące na wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów. Ze starannością prowadzimy całościowy outsourcing księgowości oraz podejmujemy się realizacji wybranych działań, które pomogą zapanować nad formalnościami prawno-finansowymi. Wyróżnia nas indywidualne podejście i dyspozycyjność – kontaktujemy się za pośrednictwem dedykowanej osoby, a także umożliwiamy łatwy dostęp do informacji w aplikacji. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania – współpracując z nami, większość raportów i sprawozdań otrzymasz w wersji elektronicznej.

  • Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych dla firm, w tym Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, dziennika, ksiąg pomocniczych, inwentarzy oraz Księgi Handlowej.
  • Uzupełniamy rejestry podatkowe i sprawozdania finansowe.
  • Sporządzamy deklaracje podatkowe i reprezentujemy naszych klientów za ich zgodą przed urzędem skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.
  • Oferujemy bezpłatny program do wystawiania faktur – naszym zadaniem pozostaje weryfikacja wystawionych dokumentów. W ramach dodatkowych usług możemy również przejąć obowiązek cyklicznego wystawiana faktur dla klientów.

  Pełna księgowość w firmie czy uproszczona księgowość dla firm?

  Księgowość uproszczona to podstawowa forma gromadzenia danych finansowych na temat działalności firmy. Z tego rodzaju księgowości nie mogą korzystać firmy działające w ramach spółki – pozostali przedsiębiorcy są zobowiązani prowadzić KPiR lub pełną księgowość. Księgowość uproszczona dostarcza mało szczegółowych danych dotyczących finansów. Dużo większe rozeznanie oferuje księgowość pełna w firmie, którą mogą wybrać przedstawiciele każdego rodzaju działalności. Dzięki precyzyjnej kontroli wszystkich wydatków i wpływów otrzymuje się dokładne informacje na temat kondycji finansowej firmy. W BR Progres wspieramy dwie formy prowadzenia księgowości dla firm i udzielimy pomocy w zakresie zmiany formy rozliczeń podatkowych.

  Korzyści prowadzenia księgowości firmy przez specjalistów z BR Progres

  W BR Progres, biurze rachunkowym z Wrocławia, prowadzimy rozliczenia i księgowość dla firm we Wrocławiu i na terenie całego kraju. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro naszych klientów. Oferujemy profesjonale doradztwo w formie spotkań osobistych oraz online. Jesteśmy otwarci na konsultacje i umożliwiamy wygodny kontakt za pośrednictwem połączeń telefonicznych oraz aplikacji mobilnych – możemy również zorganizować spotkanie z dojazdem do klienta. Korzystamy z innowacyjnych rozwiązań i systemów, które umożliwiają zdalny obieg dokumentów, dzięki czemu nasi klienci mają stały dostęp do sprawozdań, raportów i rozliczeń przez 24/7.

  Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego rodzaju działalności. Jesteśmy doradcą, partnerem i reprezentantem naszych klientów przed urzędami oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Każde rozwiązanie omówimy z Tobą przed jego wdrożeniem. Cenimy bezpieczeństwo i zaufanie naszych partnerów – przy każdej współpracy gwarantujemy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz poznać szczegóły oferty dopasowanej do Twojego rodzaju profesji.

   

  Marcin Rojewski

  Właściciel biura

  609 575 553


  Księgowość to jego pasja, którą cały czas pielęgnuje. Buchalterem jest od 14 lat. Posiada szeroki zakres wiedzy z dziedziny podatków i finansów, specjalizuje się w księgowości spółek handlowych. Zawsze gotowy do pomocy wszystkim klientom.

  Wiesław Dzikowski

  Właściciel biura

  792 898 021


  W księgowości pracuje od 2003 roku. Od 2007 związany z dużymi przedsiębiorstwami produkcyjnymi. Posiada bogate doświadczenie oraz wiedzę w zakresie prawa bilansowego i podatkowego. W pracy spokojny i opanowany. Cechuje go rzetelności co potwierdza posiadany certyfikat audytora wewnętrznego w zakresie ISO 9001.

  Joanna Rojewska

  Samodzielna księgowa


  Specjalizuje się w prowadzeniu podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego. Pozytywnie nastawiona do pracy, rzetelna i gotowa do podejmowania nowych wyzwań. W kontaktach z klientem wykazuje się zrozumieniem i cierpliwością

  Beata Lichańska

  Kierownik Biura/Samodzielna Księgowa


  W zawodzie pracuje od 2005 roku, dotychczas w pełnej księgowości w firmie z branży produkcyjnej. Przez 10 lat pełniła funkcję Głównej Księgowej. Posiada certyfikat księgowy Ministra Finansów. Nieobce są jej także zagadnienia z zakresu kadr i płac.

  Ewelina Binkowska

  Samodzielna księgowa


  Z księgowością związana jest od 2012roku. Zajmuje się prowadzeniem księgowości uproszczonej a także pełną księgowością. W związku z dynamicznymi zmianami przepisów dba o bieżącą aktualizację swojej wiedzy. Dąży do samorealizacji i ciągłego rozwoju, zawsze podejmując się nowych wyzwań z zaangażowaniem. Pomocna i pozytywnie nastawiona do ludzi.

  Opinie o nas:

  • Sylwester Bartczak - Członek Zarządu
   Usługi wykonywane są rzetelnie i terminowo. Pracownicy Biura odznaczają się życzliwym podejściem do klienta oraz gotowością do rozwiązywania zgłaszanych problemów co znacznie ułatwia prowadzoną współpracę"
   Sylwester Bartczak - Członek Zarządu
   Archiwum Serwis Sp. z o.o.
  • Magdalena Dudzic
   Z ogromną przyjemnością i z pełną odpowiedzialnością polecam Biuro Rachunkowe Progres jako godnego zaufania partnera w biznesie, który wykonuje powierzone obowiązki z najwyższą starannością. Jestem pełna uznania dla merytorycznej wiedzy, rzetelności, sumienności i terminowości, które to cechy w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta, życzliwością pracowników i zaangażowaniem we współpracę sprawiają, że poziom usług oferowanych przez Biuro jest na najwyższym poziomie. Współpracując z BR Progres mam poczucie komfortu i bezpieczeństwa, wiedząc, że księgowość mojej firmy prowadzona jest należycie i zgodnie z obowiązującymi przepisami, a ja zawsze mogę liczyć na fachową poradę oraz konsultację.
   Magdalena Dudzic
   Mile Maison
  • Jakub Maciejewski
   Współpraca z Biurem BR Progres przebiega wzorowo. Cenimy sobie przede wszystkim terminowość i rzetelność wykonywanych usług. Bardzo mocno rekomendujemy firmę dla każdego, kto ceni sobie profesjonalizm i doskonałą obsługę klienta.
   Jakub Maciejewski
   BrainForge IT Software & Development sp. z o. o.
  • Artur Andrzejewski - właściciel
   Biuro Rachunkowe Progres Marcin Rojewski cechuje się pełnym profesjonalizmem, indywidualnym podejściem do klienta, rzetelnością oraz dużym zaangażowaniem. Dobra organizacja pracy w prowadzeniu księgowości i sumienność sprawia, że zdecydowania mogę zarekomendować to biuro, jako rzetelnego i godnego zaufania partnera w biznesie.
   Artur Andrzejewski - właściciel
   Armandi S.C.
  • Anna Drewniak - Wiceprezes Zarządu
   Biuro wywiązało się z powierzonych zagadnień rzetelnie i terminowo. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem wiedzy merytorycznej, ale także biegłości w innych obszarach, które pozwoliły nam na wprowadzenie optymalnych rozwiązań. Firma w bardzo elastyczny sposób dostosowała się do naszych potrzeb i oczekiwań wynikających ze specyfiki naszej działalności. Biuro jest zawsze gotowe służyć radą i pomocą mając na względzie dobro naszej firmy.
   Anna Drewniak - Wiceprezes Zarządu
   Goldenmark S.A.

  Nasze ostatnie artykuły:

  21 maja 2024
  zwolnienie vat dla zawodów medycznych

  Lekarze a VAT – zwolnienie VAT dla zawodów medycznych

  Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą w Polsce podlegają obowiązkowi podatkowemu w zakresie VAT. Przepisy przewidują jednak możliwość zwolnienia z tego podatku dla niektórych rodzajów działalności. Takim prawem […]
  18 maja 2024
  kary za przestępstwa i wykroczenia skarbowe

  Przestępstwa i wykroczenia skarbowe – kary w 2024 roku

  Zarówno wykroczenia, jak i przestępstwa skarbowe są zagrożone karami finansowymi. Ich wysokość zależy – między innymi – od aktualnego minimalnego wynagrodzenia o pracę. Ponieważ w 2024 […]
  30 kwietnia 2024
  ryczałt dla lekarza

  Ryczałt dla lekarza. Analizujemy tę formę opodatkowania

  Jedną z pierwszych decyzji lekarza, który ma zamiar założyć indywidualną praktykę, jest wybór formy opodatkowania. Do rozważenia ma, jak inni przedsiębiorcy, trzy opcje: zasady ogólne, podatek […]